پنج شنبه 19 تیر 1399

پیام نوروزی مدیرعامل
نویسنده خبر : مدیر سایت    
دوشنبه 4 فروردین 1399
    
تعداد بازدید: 501
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/1/4

زیبایی نوروز امسال را به گونه ای دیگر جشن میگیریم و به گونه ای دیگر به استقبال سال جدید میرویم.

روزهای پایانی سال ۹۸ تجارب ارزشمندی به ما بخشید که میتواند سرآغاز تدابیر جدیدمان برای زندگی و کسب و کار در آینده های نزدیک و دور باشد.
وقتی بدانیم که در جهانی سکنی گرفته ایم که همه ساکنان انسانی آن با تلنگری هشدارگونه از نظام طبیعت و کاینات ، روال عادی زندگی و زندگانیشان میتواند بر هم خورده و دچار سکون ، سقوط و یا شتاب شود ، شاید بهتر بتوانیم اهمیت دوراندیشی و برنامه ریزی را حتی برای زوایای بسیار پنهان امور جاری زندگی شخصی و حرفه ای خود درک کنیم و به آن بپردازیم.
بی تردیدمطالعه، تعمیق ،تدبیر ،یادگیری از مراجع معتبر ترویج علم و مهارت ، کسب معرفت معنوی و در نهایت بکاربستن این آموزه ها در مناسبات خانوادگی ،اجتماعی و شغلی مان ، بهترین و بی بدیل ترین ابزار انسان امروزی برای زندگی در این عصر مدرن و بعضا پر آشوب است.
اگر چه سخت است اما خرسند باشیم که تجربه ای بینهایت بزرگ و البته پربار را به یکباره در زندگی مان دیدیم و چشیدیم ..تجربه ای جهانی و مشترک از یک ویروس بسیار کوچک بنام کرونا.
کرونا ی بسیار کوچک ولی عمیقا اثر بخش.لیک ما انسانها میتوانیم با بهره گیری از شعور انسانی خویش وجه مثبت مفهوم "کوچک ولی اثر بخش" را در تمامی ساحت های زندگی مان ، مصداق بخشیم و بر پرباری آنات زندگی خود بیفزاییم.
سال های گذشته و پیش رو ، عرصه کارزار سخت میهن عزیزمان ایران با انواع چالش های ملی و بین المللی بود .می اندیشیم ، میکوشیم و تلاش مان را بر این میگذاریم که بهترین باشیم در شغلمان و انجام وظایف انسانی مان برای خدمت به هم میهنانمان و کشوری که در آن زاده شدیم و اعتبار گرفتیم.
ما نیز در عرصه آموزش تمام تلاشمان و اهتمام حرفه ای خود را بر این گذاشتیم تا بتوانیم کمک به اعتلای اندیشه فعالان کسب و کار و تجارت استان فارس بنماییم.
استطاعت ما ، اندیشه و تجارب نیروی انسانی ،مدرسان و خبرگان صاحب تجربه ایست که سالها کسب علم و تجربه نموده و آنها را برای مشتاقان رشد و تعالی کسب و کار ،در بستر کلاس درس و بحث به اشتراک میگذارند.
مرکز آموزش بازرگانی استان فارس ، همواره کوشیده است تا نام و اعتبار خود را در ذهن مخاطبین خود ، به مدرسه کسب علم تجارت و کسب و کار ،مزین نماید.
در سال پیش رو نیز چیدمان خدمات آموزشی،مشاوره ای بر این تفکر پایه ریزی گردیده که مخاطبین بتوانند از خدمات غیر حضوری آموزشها در فضای مجازی و آنلاین هم بهره ببرند.
طراحی کارگاههای آموزشی کاملا تخصصی کوتاه مدت برای آن دسته از مخاطبین که متقاضی آموزش های تخصصی شغلیشان میباشند و آموزشهای حرفه ای بلند مدت برای مخاطبینی که مقصودشان اخذ مهارت در یک حیطه مشخص شغلی میباشد ،مد نظر قرار گرفته است.
آنچه مسلم است موفقیت ما در گرو اخذ نظرات منتقدانه و پیشنهادات حرفه ای مخاطبینمان برای طراحی هر چه بهتر و کارآمدتر خدمات است.
روز و روز گارتان سلیم!
عیدتان مبارک

هر سفری را خطری در ره است               هر خطری را خبری در ره است


هر شجری را ثمری داده اند                   هر صدفی را گهری داده اند


اهل معانی که سخن پرورند                    هر یک ازین گنج نصیبی برند             (خواجوی کرمانی)    فرشته حقیقی
مدیر عامل

از   2   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.