دوشنبه 3 آبان 1400

حضور مرکز آموزش بازرگانی فارس در اولین نمایشگاه تخصصی آموزش
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 16 تیر 1398
    
تعداد بازدید: 3268
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/4/16

حضور مرکز آموزش بازرگانی فارس در نمایشگاه خدمات آموزش با هدف معرفی آموزش های مترتب و جاری بر کلیه کسب و کارها صورت پذیرفت.

آموزش یکی از شریان های اصلی زندگی آحاد جامعه است که در جامعه ایرانی امید به بهبود توجه آن وجود دارد لذا در کنار برگزاری سایر نمایشگاهها در حیطه های صنعت، معدن و خدمات، خوشبختانه توجه جدی به مقوله آموزش و قرار دهی آن در فضای رسمی عرضه و ارائه نمایشگاهی ، اتفاق خوشایندی بود که در مجموعه نمایشگاههای بین المللی فارس رقم زده شد و این مرکز نیز از آن استقبال نمود.

تهیه و توزیع بروشور انواع دوره های آموزشی مهارتی مرتبط با دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها به منظور آماده سازی و توانمندسازی مهارتی آنها جهت ورود به بازار اشتغال، آموزشهای ویژه مدیران در قالب دوره های جامع مدیریتی با هدف تربیت و پرورش مدیران کارآمد در تمام سطوح سازمانی، آموزش های ویژه جامعه فعال در عرصه تجارت و بازرگانی با هدف آموزش تکنیک های کاربردی و کلیدی در امور بازرگانی و تجارت بین الملل، آموزش زبان های خارجی و بالاخص مهارت های تخصصی بازرگانی به زبان انگلیسی از عمده برنامه های آموزشی معرفی شده در این نمایشگاه بودند که خوشبختانه با استقبال قابل توجهی از هر طیف از مخاطبین مواجه گردید.

یکی از مهم ترین و شاید جذاب ترین بخش خدمات آموزشی مرکز در این نمایشگاه که البته برای اولین بار، به صورت جدی و مهم نیز به آن پرداخته شد معرفی دوره های آموزشی تخصصی ویژه کودکان و نوجوانان با محوریت کارآفرینی و پرورش ذهن خلاق بود که این برنامه ها نیز مورد استقبال والدین قرار گرفت.

در کنار معرفی دوره های آموزشی، ارائه خدمات مشاوره ای در حیطه بازرگانی، کارآفرینی بازاریابی دیجیتال و زبان انگلیسی بعلاوه پخش فیلم های آموزشی از دیگر برنامه های غرفه مرکز آموزش بازرگانی فارس در طول برپایی نمایشگاه بود.

* با شعار امروز خوب و فردای بهتر برای کسب و کار میزبان شما در نمایشگاه بوده ایم و خواهیم بود.*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از   1   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.